Švýcarské hodinky | Davosa - ambassadorka Petra Skopalová
odkaz na náš facebook
odkaz na náš Instagram

Ambassadorka

Malířka Petra Skopalová

www.petra-skopalova.cz
Petrs Skopalová, malířka

Aktuality

V rámci své umělecké tvorby se nyní věnuji 3 základním projektům.

Více než 30 originálů mých děl je v současné době představeno kvalifikované veřejnosti a to v rámci souboru 4 tematických výstav pod názvem „ART vs. BUSINESS”. Jedná se o dlouhodobé pronájmy skutečných funkcionalistických interiérů exkluzivních kancelářských prostor po Praze 1. Do tohoto projektu se zapojily zejména právní a investiční společnosti se zajímavou klientskou základnou s cílem představit umění jako originální prvek v rámci skutečných jednání a to za plného provozu svých moderních kanceláří. Tento projekt si klade za cíl nejen propagaci samostatných uměleckých děl, ale též jakési zkulturnění strohých kancelářských prostor s cílem vytvoření specifické atmosféry, která vytváří prostor ke komunikaci a poskytuje i jisté kulturní rozptýlení a odpočinek. Do tohoto projektu se zapojily firmy: Schaffer&Partners s.r.o., Mint Investments, Sachsen Fonds, Stanton Chase International.

Dalším projektem je příprava na mezinárodní výstavu světového umění ART MARKET BUDAPEST v Maďarsku, která se bude konat 12-15. října 2017. V současné době maluji nová díla, která bych ráda na této světové umělecké události představila. Tuto výstavu bude opět zaštiťovat má domovská galerie ARTIC BLUE GALLERY ze Španělské Ibizy.

Posledním projektem je příprava nové kolekce obrazů na míru. V rámci tohoto projektu mi byl svěřen úkol kompletní umělecké renovace prostor Privátního fyzioterapeutického centra TENSEGRITY na Praze 4, kde se díky krásným uměleckým vizím majitele daří skloubit terapeutický prostor s tím uměleckým. Dále probíhá i krásná práce na dílech pro soukromé sběratele, kteří si nechávají malovat obrazy na míru interiérů svých domovů.

Petra Skopalová, malířka