Švýcarské hodinky | Davosa - detail aktuality
odkaz na náš facebook
odkaz na náš Instagram

Aktuality Davosa

Aktuality

Nový model Ternos Professional 68h

Nový model Ternos Professional 68h

06.07.2024
Nový model Ternos Professional 68h je začátkem spolupráce Davosy s výrobcem hodinkových strojků La Joux-Perret ze švýcarské Jury. Základ pro nový kalibr DAV3121 dodává právě tento výrobce. Kromě přesnosti na úrovni Elaboré, kterou jsou proslulé všechny hodinky DAVOSA, zaujme 68hodinová rezerva chodu. Jednosměrně otáčivá luneta s keramickou vložkou má minutovou stupnici pokrývající celých 360 stupňů. K dispozici jsou tři barevné varianty lunety, z nichž každá dodává novému výraznému modelu jiný vzhled.
Vodotěsnost tohoto modelu je 300 M, zvládne tedy jakýkoliv kontakt s vodou včetně potápění. Tuto vysokou vodotěsnost podporuje šroubovací korunka. Číslice na ciferníku, ručičky i high-tech keramická vložka na lunetě jsou bohatě zvýrazněny luminiscenčním materiálem SuperLumiNova© BGW9. Je tak zajištěna dobrá viditelnost i za zhoršených podmínek.
Absolutní spolehlivost, vynikající kvalita zpracování a vysoká funkčnost charakterizují řadu Ternos Professional již řadu let. Profesionální potápěči se na něj musí stoprocentně spolehnout. Kromě toho jsou do vývoje výrobku zapracovávány podněty z praktického používání týkající se komfortu a obsluhy. Od roku 2024 se do popředí dostává námořní symbol značky Davosa, stylizovaná růžice kompasu, která se odráží v nápadném designu ručičky a zaručuje dokonalou orientaci - i za nepříznivých světelných podmínek.
Ternos Professional 68h zaujme mnoha optimalizacemi v detailech a má potenciál stát se novou ikonou modelové řady Ternos.
161.538.40 161.538.50 161.538.70